SIuntimas IR grąžinimas
siuntimas

"Teledekas.lt“ prekes pagamina ir pristato per 1-3 darbo dienas nuo prekių apmokėjimo.

Pirkėjui pagamintos prekės perduodamos nedelsiant siuntų gabenimo tarnybai, tačiau išimtinais atvejais (valstybinė šventė, dėl nenugalimos jėgos) tai gali užtrukti ilgiau, visais nenumatytais atvejais pirkėjas bus informuotas iš anksto nurodytais kontaktais.

Siuntų gabenimo tarnyba įsigytas prekes pirkėjo nurodytu adresu dažniausiai pristato per 1-2 darbo dienas Lietuvoje, per 3-7 darbo dienas Europos Sąjungoje ir 7-12 darbo dienų į kitas šalis.

Įteikus prekes siuntų prisatymo bendrovei iš karto pirkėjui atsiųsime siuntos sekimo numerį. 

grąžinimas

Pagal Lietuvos Respublikos teisės aktuose (2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymas Nr. 271 ir 2001 m. rugpjūčio 17 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymas Nr. 258) nustatytą tvarką pirkėjas turi teisę pristatytas prekes grąžinti per 14 dienų nuo jų pristatymo dienos.

Be standartinės internetu įsigytiems pirkiniams taikomos prekių grąžinimo politikos, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 patvirtintomis nuotolinės prekybos taisyklėmis, ES klientai turi 7 darbo dienų terminą, per kurį gali atšaukti savo užsakymą. Šis terminas pradedamas skaičiuoti kitą dieną po prekių gavimo.

Pardavėjas supranta, kad gali būti, jog dėl įvairių kompiuterio ar monitoriaus charakteristikų ir (arba) nustatymų elektroninėje parduotuvėje demonstruojamo ir originalaus produkto išvaizda skirsis. Pardavėjas neatsako už jokius tokiu pagrindu pirkėjo priimtus sprendimus.

Pakeisti prekes kitomis arba jas grąžinti galima tik tais atvejais, jei prekės nebuvo naudotos ir nepažeista prekės etiketė ir pakuotė.

Grąžinant prekes arba jas pakeičiant kitomis, prekė turi būti grąžinta originalioje pakuotėje su pilna prekės komplektacija.

Pinigai už grąžintas prekes pirkėjui gali būti grąžinti per 5 dienas nuo prekių grąžinimo pardavėjui dienos ir pardavėjo patvirtinimo, kad prekes jis priėmė kaip grąžintas. Prekių pristatymo mokestis nėra grąžinamas.

Jei prekę pageidaujate grąžinti tam, kad pakeistumėte ją kita arba susigrąžintumėte sumokėtus pinigus, siūlome prekes grąžinti naudojantis saugių siuntų gabenimo bendrovių paslaugomis. Atsakomybės už negautas grąžinamas prekes mes neprisiimame. Prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.